
Hee!
Ik ben Evelien Gras en mag dit jaar de rol van commissaris sponsoring vervullen. Na vorig jaar een bestuursjaar te hebben gedaan bij Studievereniging Umoja, beviel dit mij zo goed dat ik graag nóg een bestuursjaar zou willen doen en dit bij de RAGweek!
Ik ben als 21 jarige nu officieel derdejaars student maar wegens de bestuursjaren volg ik nu de overige vakken van het tweede jaar van mijn bachelor Culturele Antropologie en Ontwikkelingssociologie. Naast studeren ben ik werkzaam bij de Vue waar ik een aantal dagen in de week met veel plezier sta. Als ik niet aan het werk ben ga ik er ook vaak naartoe om zelf in de zaal te zitten. Daarnaast zit ik vaak met vrienden op terras onder het genot van een koffietje of een biertje in de latere uurtjes. Ook vind ik het leuk om op z’n tijd naar festivals en concerten te gaan.
Ik kijk er ontzettend naar uit om me voor RAGweek Nijmegen in te zetten dit jaar! We gaan er met z’n allen een top jaar van maken!
Groetjes,
Evelien